Λεπτομέρειες
Sweed Satin Eyeliner - Golden Beetle 1.2g
Το Satin Eyeliner Golden Beetle αναδεικνύει και τονίζει κάθε μακιγιάζ εξασφαλίζοντας σαγηνευτικό βλέμμα. Δημιουργήστε μία εντυπωσιακή γραμμή eyeliner σε μπρονζέ μεταλλική απόχρωση που προσφέρει υψηλή μεταλλική λάμψη στο πιο κομψό χρυσό-καφέ χρώμα με κρεμώδη σύνθεση. Παρέχει έντονο, πλούσιο χρώμα που στεγνώνει γρήγορα και δημιουργεί ένα μακράς διάρκειας και ανθεκτικό στις μουτζούρες φινίρισμα. Η εξαιρετικά απαλή και μακράς διάρκειας σύνθεση τονίζει το μάτι με ένα μόλις πέρασμα και παραμένει όλη μέρα.
- Μολύβι ματιών με βάση gel με εξαιρετικά κρεμώδη υφή προσφέροντας πλούσιο και έντονο χρώμα σε μία μόνο κίνηση.
- Εύκολο στην εφαρμογή.
- Το προϊόν είναι αδιάβροχο με μεγάλη διάρκεια.
- Οφθαλμολογικά ελεγμένο.
- Δερματολογικά ελεγμένο.
What it is: A bronze metallic eyeliner that delivers high metallic shine in the most luxurious gold brown color. The ultra smooth and long lasting formula glides on effortlessly, and stays all day. Apply it along the lower lash line for a soft sultry gaze. With its rich color payoff it can be used as a classic eyeliner as well on the waterline.
- Intense color result in one stroke with long lasting effect
- Ultra Creamy texture with metallic silky finish
- Can be used as a classic eyeliner and inliner
- Ophthalmological tested
- Dermatologically tested
Dimethicone, Bronze Powder (CI 77400), Synthetic Wax, Silica, Mica, Stearyl Dimethicone, Caprylic/Capric Triglyceride, Iron Oxides (CI 77499), Trimethylsiloxysilicate/Dimethiconol Crosspolymer, Iron Oxides (CI 77491), Titanium Dioxide (CI 77891), Octadecene, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Iron Oxides (CI 77492), Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Isoceteth-10.